БОРОШНО РИСОВА від виробника оптом

Номер оголошення 95158

Опис

Відмінною особливістю рисової муки є те, що вона відноситься до крохмалевмісні (близько 80%) сировини, у якого відсутня клейковина. Має високі і стабільними функціональними властивостями: влагоудерживающая, жіроудержівающая, гелеутворюючого здатність; рекомендована гідротацієй борошна рисової 1: 4, 1: 6. На відміну від генетично модифікованих добавок, рисове борошно є природним продуктом. Рисове борошно не містить білок глютен, який навіть для здорових людей є харчовим подразником.

Таким чином, рисове борошно знаходить широке застосування при лікувальному і дієтичному харчуванні.

Області застосування борошна рисової: дитяче і дієтичне харчування (у виробництві швидко заварюється каш і рослинних консервів); виробництво м'ясних консервів, паштетів, сосисок, ковбас, м'ясного фаршу; виробництво сирків, майонезів, вареного згущеного молока, йогуртів, соусів, кетчупів; виробництво хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, пелетів

( чіпси ); виробництво рибних консервів, котлет, оселедцевого масла. Панірування: рисове борошно як найкращий засіб для сухої панірування курки, риби, овочів і картопляних котлет.

Використовуючи рисову муку при виробництві ковбасних виробів, замінюємо нативні і хімічно модифіковані крохмалі, що перевершують її за вартістю, скорочуємо термовитрати і збільшуємо вихід готових виробів. У молочній промисловості рисове борошно можна використовувати, як ефективний загущувач запобігає розшарування після замішування. При додаванні рисової муки до низьких сортам пшеничного борошна виходять вироби більш світлих відтінків, що робить актуальним застосування рисової муки в багатьох рецептах кондитерських виробів. У виробництві макаронних виробів рисове борошно застосовується для зміцнення структури макаронної продукції. При виробництві виробів переробки рибопродуктів в разі, коли зміст вільної вологи в рибних виробах небажано і потрібно посилити зв'язок між його компонентами,

Варто зазначити, що у виробників на базі рисової муки є можливість виробляти найрізноманітнішу продукцію в хлібопекарському, м'ясному або молочному виробництві, при виробництві макаронів, соусів, кетчупів, майонезів і навіть морозива.

Чи готові до співпраці із зацікавленими особами.

Омецинський Вадим ТОВ. '' Агроснаб ''

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Skype: ometsinski
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 iГазета - інтернет-газета безкоштовних оголошень України в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

iГазета - інтернет-газета безкоштовних оголошень України