Ercgamma

Номер оголошення 581164

Опис

Ercgamma - це центр інтегрального розвитку людини. Ми створюємо і представляємо програми з розвитку особистих і професійних навичок. Діяльність Центру спрямована на забезпечення всебічного розвитку особистості. Інтегральний підхід зачіпає всі сфери людської діяльності. У нашому Центрі ви знайдете різні програми, як навчальні, так і розвиваючі, що сприяють інтеграції всіх частин в житті людини.

Наші програми включають: - Навчання Астрологии; - Навчання Таро; - Навчання Психології; - Курс "Відновлення цілісності особистості". Також в центрі можна отримати консультації: психолога, астролога, таролога, енергопсіхолога і провести кроуноскопію. Кроуноскопія - це біоелектрографіческій метод аналізу енергетичного і психофізіологічного стану людини, заснований на ефекті Кірліан і методикою Мандела - Фолля. Точний і швидкий метод діагностики всього організму. Ознайомитися з більш детальною інформацією можна сайті.

Cайт: ercgamma.com.ua

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 iГазета - інтернет-газета безкоштовних оголошень Харкова та Харківської області в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

iГазета - інтернет-газета безкоштовних оголошень Харкова та Харківської області